o nás

zimné záhrady 123

ČO ROBÍME

„Život je cesta, ktorá vedie domov.“ Melvile Herman

Našou špecializáciou sú zimné záhrady. Ako výrobca nielen sami navrhujeme zaujímavé riešenia, ale aj realizujeme jedinečné úlohy.

Ako sme vznikli ?
Majiteľ  firmy má niekoľkoročné skúsenosti v podnikateľskej činnosti – montáž zimných záhrad , preto sme sa rozhodli posunúť  sa ďalej a začať si sami   vyrábať .

Sme otvorený do budúcna robiť aj drevodomy .
Bol to jeho/náš niekoľkoročný sen a teraz prišiel čas zrealizovať ho .

Ponúkame skúsenosti , najkvalitnejší materiál , odborný prístup a zimné záhrady vyrábané s láskou.

Naše zimné záhrady prechádzajú technológiou výroby v našej dielni pri procese kontroly s následnou povrchovou úpravou. Zimná záhrada ja ideálnou formou moderného bývania, kde sa kladie veľký dôraz na citlivé prepojenie obytného priestoru s prírodou

To, čo nás odlišuje od dodávateľov, je niečo viac ako len široká ponuka. Čo to znamená presne? U nás vás čakajú systémové riešenia, ktoré sú jedinečné ,komplexné stavby, vďaka ktorým môžete naplno rozvinúť aj malý, ťažko usporiadateľný priestor. S cieľom maximalizovať využitie dostupného priestoru je každé naše riešenie šité na mieru individuálnym potrebám a požiadavkám. Prezrite si našu ponuku a vyberte si dokonalý systém!

Naša spoločnosť má špecializovaný montážny, projekčný a konštrukčný tím, ktorý sa vždy od začiatku založenia spoločnosti snaží uspokojiť svojich zákazníkov.

w

Cenové ponuky

obchod@zimnezahrady123.sk
+421 910 268 690

Kancelária

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám: