TERASA / STRECHA

pevné | odolné | luxusné

Ráno je na terase príjemne – kvety voňajú, vietor hladí tvár, šálka s aromatickou kávou hreje ruky. O pár hodín neskôr sa to zhoršuje – slnko horí ako blázon, horúce dlaždice štípu nohy. Alebo naopak, slnko sa skrylo za mraky a my horúčkovito upratujeme vankúše od kresiel, prikrývok, kníh, novín, koláčov a kávy, pretože sa práve začalo liať. 

Každý majiteľ otvorenej terasy preto skôr či neskôr začne uvažovať o jej zastrešení . No, možno s výnimkou tých, ktorí si zvolia dáždnikový polmer. Tento chráni skôr pred slnkom ako dažďom, musíte ho poskladať a rozložiť, schovať počas zimy a počas víchrice (samozrejme, ak kde máme). Permanentná krytina je pevnejšia a oveľa lepšie splní naše očakávania. Chráni tiež nábytok a vybavenie, ktoré uchovávame na terase, pred dažďom, slnkom a snehom.

Starostlivo navrhnuté terasy obklopujúce inovatívne geometrické tvary domov potešia svojím krásnym vzhľadom a funkčnosťou. Moderné architektonické riešenia zvyšujú význam terás v štýlových a pohodlných obývacích izbách s neobmedzeným prístupom na čerstvý vzduch a slnko. Jediné, čo musíte urobiť, aby ste si zabezpečili kráľovské podmienky na relaxáciu, je vybavenie terasy príslušným nábytkom a pergolou.
Môžeme s plnou zodpovednosťou povedať, že naša ponuka splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov hľadajúcich štýlovú a praktickú strechu na svoju terasu a podnikateľov, ktorí chcú obohatiť svoj hotel či reštaurácie o atraktívnu letnú záhradu. Nezáleží na tom, či chcete zatieniť veľký priestor za domom alebo len malú terasu. Všetky pergoly sú modulárne, čo umožňuje akékoľvek prispôsobenie budovy priestorovým podmienkam.

Nemusíte sa báť, že komplikovaná inštalácia strechy prekročí vaše možnosti. Svoje starosti môžete odložiť bokom, pretože montáž strechy spočíva na našich pleciach

w

Cenové ponuky

obchod@zimnezahrady123.sk

+421 910 268 690

Kancelária

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám: